اخبار
Home > اخبار > اخبار شرکت در مورد سیاست جدید صنعت بسته بندی کاغذ در چین، 2023
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-2822-5716
اکنون تماس بگیرید

سیاست جدید صنعت بسته بندی کاغذ در چین، 2023

2023-07-12

آخرین اخبار شرکت در مورد سیاست جدید صنعت بسته بندی کاغذ در چین، 2023

سیاست جدید صنعت بسته بندی کاغذ در چین، 2023

 

بر اساس گزارش تحقیقات بازار در مورد صنعت چاپ و بسته بندی، اندازه بازار جهانی در سال 2021 به 2481.763 میلیارد یوان (RMB) رسید که اندازه بازار چین به 724.675 میلیارد یوان رسید.این گزارش پیش بینی می کند که بازار جهانی چاپ بسته بندی تا سال 2027 به 3257.061 میلیارد یوان با نرخ رشد مرکب سالانه 4.65 درصد در طول دوره پیش بینی می رسد.

 

به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون و چاپ بسته بندی، صنعت بسته بندی و چاپ کاغذ دارای مزایایی مانند پردازش آسان، هزینه کم، قابلیت چاپ، سازگاری با محیط زیست و قابلیت بازیافت است.این بسته بندی پرمصرف ترین نوع بسته بندی در بازار است که حدود یک سوم ارزش خروجی کلی صنعت چاپ بسته بندی را به خود اختصاص می دهد.

 

از سال 2023 مجموعه ای از سیاست ها، استانداردها و طرح های مرتبط با صنعت چاپ و بسته بندی اجرا می شود که ممکن است توسعه کل صنعت را تحت تاثیر قرار دهد و تغییر دهد.شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی باید این سیاست‌ها را درک کرده و به آن توجه کنند، با روندهای زمانه سازگار شوند و به طور جمعی توسعه با کیفیت بالا صنعت چاپ را ارتقا دهند.برای این منظور، ما این سیاست ها را خلاصه کرده ایم.

سیاست های جدید:


1. معافیت مالیات بر ارزش افزوده برای مالیات دهندگان کوچک مقیاس:

 

وزارت دارایی و سازمان امور مالیاتی کشور در تاریخ 9 ژانویه 2023 اعلامیه سیاستی را منتشر کردند که در آن معافیت مالیات بر ارزش افزوده برای مودیان مالیاتی کوچک توضیح داده شد.از 1 ژانویه 2023 تا 31 دسامبر 2023، مالیات دهندگان کوچک مقیاس با فروش ماهانه کمتر از 1 میلیون یوان (با احتساب این مبلغ) از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.مالیات بر ارزش افزوده ای که باید معاف شود، در صورتی که قبل از اعلام وصول شده باشد، می تواند از مالیات قابل پرداخت توسط مؤدی کسر یا مسترد شود.شایان ذکر است که اکثر شرکت های چاپ و بسته بندی در چین را شرکت های کوچک تشکیل می دهند و این سیاست بدون شک یک مزیت بزرگ برای این مشاغل کوچک است.

 

2. صفر تعرفه برای کاغذ وارداتی:

 

در 28 دسامبر 2022، کمیسیون تعرفه شورای دولتی طرح تعدیل تعرفه برای سال 2023 را اعلام کرد که برای چندین دسته کاغذ تعرفه صفر اعمال می کند.از اول ژانویه 2023، چین نرخ تعرفه واردات موقتی را کمتر از نرخ مطلوب ترین کشور بر 1020 کالا اعمال می کند، از جمله کاغذ چسب دو طرفه، کاغذ مسی، مقوای سفید، تخته جعبه بازیافتی، و کاغذ خام موجدار در داخل کشور. دسته کاغذبا این حال، این تعرفه شامل تخته جعبه گاو و محصولات کاغذ روزنامه نمی شود.

 

3. معافیت موسسات چاپی در مقررات زیست محیطی:

در 1 دسامبر 2022، وزارت اکولوژی و محیط زیست "اقدامات مدیریتی برای فهرست واحدهای مقررات کلیدی محیط زیست" را صادر کرد.از اول ژانویه 2023، شرکت‌های بسته‌بندی و چاپ بالاتر از مقیاس معین که از جوهر با محتوای ترکیبات آلی فرار کم استفاده می‌کنند، طبق مقررات ملی، از فهرست واحدهای کلیدی آلودگی جوی معاف خواهند بود.به عبارت دیگر، شرکت‌های بسته‌بندی و چاپی که از جوهر با محتوای VOC کم استفاده می‌کنند، از درج در فهرست واحدهای کلیدی آلودگی جوی معاف خواهند بود.

4. جدید "اقدامات مدیریت سازمانی چاپ ملی":

 

در 10 ژانویه 2023، اداره ملی مطبوعات و انتشارات «اقدامات مدیریت سازمانی چاپ ملی» را منتشر کرد.«اقدامات مدیریتی» چهار دسته از شرکت‌های نمایشی چاپ ملی را شناسایی می‌کند: دسته پشتیبانی و پشتیبانی، دسته نوآوری و پیشرو، دسته تولید هوشمند، و دسته ویژگی‌های حرفه‌ای.اداره ملی مطبوعات و انتشارات هر دو سال یک بار بررسی و شناسایی شرکت های نمایشی چاپ ملی را سازماندهی می کند.

 

5. اجرای ویرایش 2022 «کاتالوگ هدایت صنایع سرمایه گذاری خارجی»:از اول ژانویه 2023، ویرایش 2022 "کاتالوگ هدایت صنایع سرمایه گذاری خارجی" اجرا می شود.کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی اعلام کرد که تغییرات اصلی در ویرایش جدید کاتالوگ شامل تشویق مستمر سرمایه گذاری خارجی است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب جعبه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 cktprint.com . تمامی حقوق محفوظ است.